Duben 2018

Hledáme datum pro sraz

19. dubna 2018 v 21:35 | Jeřabina |  Kočičí srazy
Nazdar válečníci! Nedávno jsme zde rozpoutaly debatu o tom, kde by se dal uspořádat menší sraz nás, fanoušků Kočičích válečníků. Pokud jsem počítala správně, tak nejvíce lidí sídlí na Moravě, a tak jsme se rozhodly udělat první srazík v Brně! :D Já a Sluneční záře máme v plánu vyrážet z Prahy, tak bychom se s pražáky (a s těmi, co třeba bydlí v okolí) mohly sejít někde tu, a udělat si společnou cestu vlakem. :)

Teď je ale potřeba vymyslet společné datum, které by se hodilo nejlépe všem, nebo minimálně většině. Vykoply jsme čtyři data, kdy máme čas my dvě.
Jsou to tyto: 2. června, 16. června, 21. července a 4. srpna. A aby to bylo přehledné, vyrobila jsem k tomu dotazník, tak mi ho prosím vyplňte, kdy se vám to hodí. A vyplňte ho prosím pouze jednou. :D


Image result for cat picnic

Kdo je Erin Hunter?

13. dubna 2018 v 15:06 | Sluneční záře |  Erin Hunter
Někteří z vás možná již vědí, pro ostatní to bude novinka... Erin Hunterová, autorka Kočičích válečníků a Zákona smečky, není jedna osoba, ale hned sedm spisovatelek! První knížky napsaly společně Victoria Holmes, Cherith Baldry a Kate Cary. Postupem času se k nim přidaly Tui Sutherland, Gillian Philip, Inbali Iserles a Rosie Best. I když jsou v některých věcech dost odlišné, spojuje je láska ke zvířatům a radost ze psaní. Nyní si můžete přečíst, co na sebe každá z autorek prozradila :)


Kočičí sraz

9. dubna 2018 v 19:42 | Jeřabina a Sluneční záře |  Kočičí srazy
Ahoj, válečníci! Jakpak se daří?

Společně se Sluneční září jsme byly zhrzeny nad pádem chatu, který jsme chovaly jako vlastní dítě. No dobře, zas tak děsný to nebylo, ale je to škoda, co? : )

No a tak jsme si řekly, proč se s fanoušky kočičích válečníků nesetkat naživo? Bylo by to jistě príma, udělala bych koláč a mohli bychom si udělat piknik a povídat si o všem možném i nemožném. :D Měli byste o to reálný zájem? A máte nějaké tipy na místa - města, kde by se to dalo zrealizovat?

Chápeme, že jste každý z jiného konce republiky, takže bychom taky potřebovaly zjistit, kde je nás nejvíc a kam bychom měly případný sraz směrovat. Budeme rádi, když do komentáře napíšete přibližné místo, odkud jste - kraj, okres, nebo třeba větší město poblíž, nemusíte to psát úplně přesně :)