Listopad 2017

Vyhlášení výsledků - už známe hlavní postavy našeho budoucího příběhu!

5. listopadu 2017 v 21:42 | Sluneční záře |  Březový klan
Ahoj, kočičáci!
Jistě už netrpělivě čekáte na výsledky naší malé soutěže, což? (Nebo vás to na druhém konci drátu přestalo bavit a už vás tu nikdy neuvidím, ale doufám, že tomu tak není... :'D) Minimálně Wormely do mě pořád šije, ať už to zveřejníme. Uznávám, že se nám to protáhlo trochu víc, než jsme všichni chtěli, ale okamžik pravdy nadešel a vy se již brzy dozvíte, kdo se stane hlavní postavou našeho budoucího příběhu!
Všechny vaše příspěvky se nám moc líbí, dali jste nám pěkně zabrat! Některé detaily nás rozesmály - tím, jak byly přesné, či úplně mimo. V anketě pod článkem získalo každé dílko minimálně jeden hlas, takže nikdo z vás nemusí být zkleslý, že ostatní jeho práci neocenili - za předpokladu, že jste všichni nehlasovali sami pro sebe. Ale já pevně věřím, že ne ;) A že jste se ani nenechali ovlivnit diskuzí v komentářích :D
V článku se soutěží jsem odhalila autory každého dílka, tak se můžete podívat, pro koho jste vůbec hlasovali :3

Test - Jak dobře znáte Kočičí válečníky?

4. listopadu 2017 v 19:10 | Jeřabina |  Něco navíc
Zdravím!

Krmila jsem se haluškama s bryndzou a vzpomněla jsem si na staré kvízy, které jsou na oficiálních stránkách Válečníků! Musela jsem si vzít mandarinku, když mi došlo, že jsme sem ještě žádný testík nedaly... a spěchala jsem to hned napravit. Test se týká jen první knihy (je bez spoilerů, kdo jste ještě nečetl ty další). Další testy přijdou třeba časem.

Hodně štěstí! ;)

TEST

Aaron Burr, Sir - preview by Finchwing
Obrázek je od Finchwing z deviantArtu